Montessori skládací balanční kladina - Oboustranné

Kód: N40
Neohodnoceno
1 890 Kč / ks
Skladem
  • Montessori balanční kladiny podporují rozvoj hrubé motoriky.
  • Má pozitivní vliv na vývoj chodidel, klenby a správné držení těla. 
  • Oboustranné nosníky mají na jedné straně různě tvarované překážky a na druhé straně hladký povrch bez překážek.
  • 6 kusů v balení se spojkami, ekologický hladký povrch, barvy na vodní bázi


Rozměry: 60 × 9 × 2 cm / ks
Nosnost: 60 kg
Tloušťka desky: 20 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylová a krásná senzomotorická pomůcka pro děti, která podporuje fyzické aktivity, přirozený vývin hrubé motoriky a schopnosti rovnováhy s fyzioterapeutickými benefity. Kladiny podporují rozvoj rovnováhy a koordinace, které si děti procvičují již od brzkého věku. Proto jsou balanční kladiny skvělým způsobem, jak pomoci dětem ke zdravému sebevědomí a vyvíjet se správným směrem hravou formou.

Děti si pomocí balančních kladin procvičí celé tělo a mysl s důrazem na správné držení těla a koncentraci. S nízkou výškou kladin jsou bezpečnou pomůckou do každého dětského pokoje. Díky rozdílným tvarům překážek na kladinách si dítě procvičí různé polohy chodidel a udržení rovnováhy v odlišných polohách těla. Nechte je použít vlastní fantazii při tvoření nových tvarů, chodníků a překážkových drah.

Pomocí dřevěných spojů lze vytvářet uzavřené i otevřené tvary. Kladiny jsou oboustranné, při čemž druhá strana kladiny je hladká a bez překážek. Jsou vhodné pro jednotlivce, ale také pro skupinové hry a cvičení. V balení naleznete 6 kusů balančních kladin a všechny potřebné spojky. Jsou snadno skládatelné a po složení zaberou málo místa. Vhodné do interiéru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
Hmotnost: 5.8 kg
Certifikáty: CE
Doporučený věk: od 2 let
Rozvíjí: motoriku, fantazii, rovnováhy a koordinace, koncentraci