1 hodnocení

Modelína Magic Clay - sada 15 barev/18 ks

Skvělá hračka pro děti, která pomáhá rozvíjet fantazii i zručnost.

Pro inspiraci nás můžete sledovat na facebooku, kde přidáváme i manuály a návody pro tvorbu figurek.

Těšíme se na vás a nezapomeňte, že fantazii se meze nekladou!

Momentálně nedostupné
Kód: 88
Značka: Iskay
599 Kč –25 % 449 Kč / ks
Kategorie: Hračky
Magic Clay 18 kelímků 15 barev
Výprodej
599 Kč –25 %

Magic Clay je hmota, která má vynikající modelovací vlastnosti, hlavně pro děti, protože je měkká, poddajná a velmi příjemná na dotek, a proto se s ní dětem velmi dobře pracuje. Velkou výhodou, která Magic Clay dělá jedinečným, je i to, že figurka, postavička, zvířátko nebo jiný výtvor, které Vaše díte vymodeluje, se nechá pouze 24 hodin vytvrdnout na vzduchu. Nemusíte nic složitě vypalovat v peci, jen prostě nechte vytvrdnout a je to!

Další důležitou vlastností Magic Clay je, že se v porovnání s klasickými plastelínami nelepí a nezanechává mastné skvrny. Je ředitelná vodou (můžete použít srpej s obyčejnou vodou). Společnost ISKAY deklaruje, že Magic Clay není toxická a je šetrná k životnímu prostředí.

Sama modelovací hmota je umístěna v malých kelímcích, které zabraňují vysychání, takže pokud Magic Clay nepoužíváte, umístěte je zpět do kelímku, aby nedošlo k vyschnutí. Skladujte na suchém místě mimo sluneční záření.  Pro dosažení lepší elasticity, hmotu mačkejte a roztahujte rukama, dokud se hmota nezačne natahovat a být vláčná. Pokud dochází k vysychání, přidejte vodu, například ve spreji a znovu mačkejte a roztahujte rukama. Vodu můžete používat i jako "lepidlo" při lepení jednotlivých dílů. Pokud zůstanou malé kousky a zbytky na rukách, omyjte teplou vodou. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Hrozí nebezpečí vdechnutí.

 

Obsah balení:

  • 15 barev/18 ks Magic Clay po 20 g (360 g)

 

 

 

 

Untitled

8

Clay photos15

Clay photos18