Modelína Magic Clay - sada 24 barev

Kód: 81
Tip Výprodej
7 hodnocení
Značka: Iskay
649 Kč / ks
Skladem

Skvělá hračka pro děti, která pomáhá rozvíjet fantazii i zručnost.

Jedinečnou výhodou Magic Clay je, že vše co potřebuje k tvorbě, najdete v jednom jediném balení. Celá sada obsahuje 24 kelímků s obrovskou škálou barevných variací a spoustou doplňků, které jsou neocenitelným pomocníkem při tvorbě.

Pro inspiraci nás můžete sledovat na facebooku, kde přidáváme i manuály a návody pro tvorbu figurek.

Těšíme se na vás a nezapomeňte, že fantazii se meze nekladou!

Detailní informace

30 dní na výměnu zboží
30 dní na výměnu zboží
Prodloužená doba vrácení
Dárková krabička zdarma
Dárková krabička zdarma
Sekce Šperky pro ženy
Doprava Zdarma
Doprava Zdarma
Při nákupu nad 1 000 Kč
Odesíláme každý pracovní den
Odesíláme každý pracovní den
Při objednávce do 12:00

Detailní popis produktu

Magic Clay je hmota, která má vynikající modelovací vlastnosti, hlavně pro děti, protože je měkká, poddajná a velmi příjemná na dotek, a proto se s ní dětem velmi dobře pracuje. Velkou výhodou, která Magic Clay dělá jedinečným, je i to, že figurka, postavička, zvířátko nebo jiný výtvor, které Vaše díte vymodeluje, se nechá pouze 24 hodin vytvrdnout na vzduchu. Nemusíte nic složitě vypalovat v peci, jen prostě nechte vytvrdnout a je to!

Další důležitou vlastností Magic Clay je, že se v porovnání s klasickými plastelínami nelepí a nezanechává mastné skvrny. Je ředitelná vodou (můžete použít srpej s obyčejnou vodou). Společnost ISKAY deklaruje, že Magic Clay není toxická a je šetrná k životnímu prostředí.

Sama modelovací hmota je umístěna v malých kelímcích, které zabraňují vysychání, takže pokud Magic Clay nepoužíváte, umístěte je zpět do kelímku, aby nedošlo k vyschnutí. Skladujte na suchém místě mimo sluneční záření.  Pro dosažení lepší elasticity, hmotu mačkejte a roztahujte rukama, dokud se hmota nezačne natahovat a být vláčná. Pokud dochází k vysychání, přidejte vodu, například ve spreji a znovu mačkejte a roztahujte rukama. Vodu můžete používat i jako "lepidlo" při lepení jednotlivých dílů. Pokud zůstanou malé kousky a zbytky na rukách, omyjte teplou vodou. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Hrozí nebezpečí vdechnutí.

 

Obsah balení:

  • 24 ks barev Magic Clay po 20 g (480g)
  • vykrajovátka
  • formičky
  • nožíky ke krájení, vyřezávání a tvarování
  • sada očí
  • sada prstýnků
  • kuličky a kužely pro tvorbu tvarů (menší spotřeba Magic Clay)

 

Untitled

8

Clay photos15

Clay photos18