Svítící activity board domeček

Kód: F2206
83 hodnocení
3 499 Kč –17 % 2 899 Kč / ks
Skladem

Dřevěný activity board domeček je hračkou i výukovou pomůckou. Při hře děti přirozeným způsobem zdokonalují své dovednosti, učí se novým a užijí si spoustu zábavy.

Domeček je již složený:
Pošleme Vám jej připravený k použití. Nemusíte se tedy obávat dodatečného času, kdy byste museli domeček skládat dohromady. Děti si jej mohou začít užívat ihned po rozbalení.

Centrum zábavy:
Náš smyslový hrací domeček je speciálně navržen pro hru 1-4 batolat najednou. Multifunkční domeček má mnoho částí pro další zábavu.

Vzdělávací učební hračka:
Tato vzdělávací hračka je vybavena mnoha hracími plochami, jako je suchý zip, spínač, kladka, hodiny a západka, kde se děti mohou naučit další životní dovednosti. 
Součástí domečku je dětský telefon v anglickém jazyce. To pomůže těm nejmenším rozvinout jejich poslechové dovednosti a naučit se základní slovíčka v jiném jazyce.

Podrobnosti, které stojí za zmínku:
Tato hračka ve tvaru domečku je vybavena interiérem a poskytuje dostatek úložného prostoru pro dětské hračky. Děti si tak vytvoří dobrý návyk ukládání a třídění svých věcí.

Materiál vhodný pro děti:
Domeček na hraní je vyroben z odolných panelů a kvalitního kovového materiálu a zajišťuje dlouhou životnost. Zaoblené rohy navíc zabraňují náhodným nárazům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro děti od 2 let. Obsahuje malé části, nebezpečí vdechnutí. Používejte pod dozorem dospělé osoby.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Hmotnost: 4.8 kg
Certifikáty: CE
Doporučený věk: od 2 let
Rozvíjí: logiku, fantazii, motoriku