3 hodnocení

Přívěsky

Tyto krásné šperky na památku jsou vyrobeny na zakázku. Mohou být naplněny srstí vašeho mazlíčka, popelem nebo něčím jiným, co byste chtěli udržet blízko vašeho srdce, v bezpečí a chráněno navždy.

 
Současná doba výroby šperků je 10 až 14 pracovních dnů od okamžiku, kdy od vás obdržíme to, co byste v nich rádi nosili.

Šperky můžou být vyrobeny v libovolném tvaru dle vašeho výběru v sekci Resin Art v závislosti na tom, co si chcete ponechat. Součástí přívěsků je imitace stříbrného řetízku o délce 50 cm.

Každá objednávka je krásně a láskyplně zabalena v naší značkové dárkové taštičce a připravena jako dárkové balení.

 

♡ S každým kusem je zacházeno s láskou a úctou ♡

 

JAK TO FUNGUJE:

1) Zadejte objednávku.

2) Obdržíte od nás zprávu se všemi nezbytnými informacemi, včetně adresy, kam potřebujete poslat prach, srst či jiné.

3) Až dostaneme váši zásilku, dáme vám vědět a od této chvíle budeme potřebovat 14 pracovních dnů, abychom vám zakázku zhotovili.

4) Až bude šperk připraven, pošleme vám fotografie hotového produktu.

5) Po vašem schválení vám pošleme váš šperk spolu s přebytečným prachem, srstí či jiným, co nebude využito.

 

Skladem
Kód: 405
Značka: Iskay
1 099 Kč / ks
Kategorie: Pamětní šperky

Vezměte prosím na vědomí, že všechny vlastní šperky na památku budou zcela jedinečné na základě vlasů nebo prachu uvnitř.

Péče a údržba

Chcete-li zajistit, aby váš produkt Iskay udržoval svůj nejlepší stav co nejdéle, postupujte podle níže uvedených pokynů. Tím se zabrání poškození.

Šperky:
Uchovávejte šperky v původním obalu nebo v měkkém pouzdře, abyste zabránili poškrábání.
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Před umytí rukou, plavání nebo použití produktů (jako je parfém, lak na vlasy, mýdlo nebo tělové mlékem), odstraňte šperky, protože by mohlo dojít k poškození kovu, zkrátit životnost pokovování, a ztratit lesk nebo křišťálové záře. Vyhněte se kontaktu s tvrdými předměty (například neklepejte na různé předměty), které by mohly krystal poškrábat nebo roztříštit.