Modelovací hmota Magic Clay - sada 24 barev

Kód: J81
19 hodnocení
569 Kč / ks
Skladem

Skvělá hračka pro děti, která pomáhá rozvíjet fantazii i zručnost.

Jedinečnou výhodou Magic Clay je, že vše co potřebuje k tvorbě, najdete v jednom jediném balení. Celá sada obsahuje 24 kelímků s obrovskou škálou barevných variací a spoustou doplňků, které jsou neocenitelným pomocníkem při tvorbě.

Pro inspiraci nás můžete sledovat na facebooku, kde přidáváme i manuály a návody pro tvorbu figurek.

Těšíme se na vás a nezapomeňte, že fantazii se meze nekladou! 

Obsah balení:

  • 24 ks barev Magic Clay po 18 g (432g)
  • 6 formičky
  • váleček
  • nožíky ke krájení, vyřezávání a tvarování
  • sada očí, křídla, klobouk, korunu a další.
  • příborový set - vidlička, nůž, lžíce
  • obrázkový návod k modelování jednoduchých figurek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magic Clay je hmota, která má vynikající modelovací vlastnosti, hlavně pro děti, protože je měkká, poddajná a velmi příjemná na dotek, a proto se s ní dětem velmi dobře pracuje. Velkou výhodou, která Magic Clay dělá jedinečným, je i to, že figurka, postavička, zvířátko nebo jiný výtvor, které Vaše díte vymodeluje, se nechá pouze 24 hodin vytvrdnout na vzduchu. Nemusíte nic složitě vypalovat v peci, jen prostě nechte vytvrdnout a je to!

Další důležitou vlastností Magic Clay je, že se v porovnání s klasickými plastelínami nelepí a nezanechává mastné skvrny. Je ředitelná vodou (můžete použít srpej s obyčejnou vodou). Společnost ISKAY deklaruje, že Magic Clay není toxická a je šetrná k životnímu prostředí.

Sama modelovací hmota je umístěna v malých kelímcích, které zabraňují vysychání, takže pokud Magic Clay nepoužíváte, umístěte je zpět do kelímku, aby nedošlo k vyschnutí. Skladujte na suchém místě mimo sluneční záření.  Pro dosažení lepší elasticity, hmotu mačkejte a roztahujte rukama, dokud se hmota nezačne natahovat a být vláčná. Pokud dochází k vysychání, přidejte vodu, například ve spreji a znovu mačkejte a roztahujte rukama. Vodu můžete používat i jako "lepidlo" při lepení jednotlivých dílů. Pokud zůstanou malé kousky a zbytky na rukách, omyjte teplou vodou. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Hrozí nebezpečí vdechnutí.

 

Untitled

8

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Hmotnost: 0.5 kg
Certifikáty: CE, EN 71
Doporučený věk: od 3 let
Rozvíjí: fantazii, motoriku