Proč nakupovat u nás?ISKAY LOGOVŠE MÁME SKLADEM

A proto můžeme zásilky ihned odeslat! Každý den okolo 12 hodin je předáváme přepravcům společnosti PPL, České poště a Zásilkovna.


30 DNŮ NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ 

Zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje? Nad rámec standardních 14 dnů máte neskutečných 30 dnů na vrácení produktu bez udání důvodu! Produkt musí být nepoškozený a v originálním obalu.

 

RYCHLÉ DORUČENÍ

Zásilky odesíláme každý pracovní den kolem 12 hod. Doručení zásilky tedy můžete očekávat následující pracovní den po expedici balíčku.

  

DÁRKOVÁ KRABIČKA ZDARMA (Sekce Šperky pro ženy)

Pokud uvážíme, že zboží je vhodné zabalit do jedné krabičky, např. když se jedná o soupravu šperků, případně řetízek a přívěsek, zabalíme to dohromady.

krabka


PUNCOVNÍ ZNAČKY

Jsme registrovaní na Puncovním úřadě.
Iskay.cz je specialistou v oblasti prodeje stříbrných šperků ryzosti 925/1000. Nabízíme šperky za příjemné internetové ceny a ve špičkové kvalitě. Jsme registrováni u Puncovního úřadu ČR a garantujeme pravost drahých kovů! O naší registraci se můžete přesvědčit zde: PUNCOVNÍ ÚŘAD - ZLATNÍCI. Naše společnost ISKAY je registrována u puncovního úřadu v Praze pod registračním číslem 05182841.
UradDOPRAVA ZDARMA

Při objednávce nad 1 500 Kč máte dopravu zdarma. Doprava zdarma je také u vybraných produktů.

 

ONLINE RYCHLÉ PLATBY - NA NIC NEČEKEJTE

Můžete platit rychle online přes platební portál GOPAY. Objednávka je zaplacená během pár minut, stačí pouze pár kliknutí a my ji připravíme k odeslání.

gopay-logo-varianta-a-pantone 

SVOU ZÁSILKU MÁTE STÁLE POD DOHLEDEM

Po dokončení objednávky vám přijde potvrzující e-mail a další při odeslání zásilky. Dopravní společnosti následně zasílají e-mail a sms s odkazem na sledování zásilek a předpokládaným datem a časem doručení. PPL vám ještě před samotným doručením zavolá.


JSME LIDÉ STEJNĚ JAKO VY

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo nejasnosti, napište nám a my uděláme vše pro to, abychom vám poradili a pomohli.

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu: info@iskay.cz, na FB stránce: Iskay.cz nebo Instagramu: iskay.cz


123