Garance Spokojenosti

Máme pro vás garanci 100% spokojenostiVe Iskay víme, že pokud budete o naše šperky správně pečovat, vydrží vám věky.

Rozhodli jsme se pro vás spustit Garanci spokojenosti.

Garanty

Proč ale nabízíme 100% garanci spokojenosti?

Protože si stojíme za kvalitou našich produktů a nebojíme se vám tak nabídnout garanci okamžité výměny v případě jakéhokoliv problému.

Většinu šperků sami tvoříme a tak jsme si jejich kvalitou jistí. Některé pro nás na zakázku vyrábí naši ověření dodavatelé. S každým z nich komunikujeme napřímo a máme nastavena přísná kritéria kvality.

Za 6 let fungování Iskay se k nám nikdy nedostal jediný zčernalý prstýnek ze sterlingového stříbra. To nám dává jistotu, že když budete o vaše šperky pečovat s láskou a pravidelně, vydrží vám dlouhé roky.

Na druhou stranu, ale také víme, že život běží a občas si každý z nás zapomene prstýnek nebo řetízek třeba na sport sundat. Pokud by tedy vaše šperky přišly o svůj původní lesk, bez diskuzí vám zdarma šperk vyčistíme nebo rovnou zašleme zcela nový kousek.

 

Co to znamená?

Pokud budete o šperky správně pečovat podle návodu TADY a i tak se šperky opotřebují nebo ztmavnou, můžete uplatnit naši Garanci spokojenosti. 

 

Jak Garance spokojenosti funguje?

1. Napište nám e-mail, že byste rádi tuto Garanci uplatnili.

2. Šperk odešlete k nám a my jej nejprve profesionálně vyčistíme.

3. Pokud se šperk vyčistí, odešleme jej zpět k vám.

4. Pokud šperk již nepůjdete vyčistit, vyrobíme vám ZDARMA nový šperk. 

 

 

A ještě pár formalit: Garance spokojenosti je platná 2 roky od zakoupení šperku. Garanci je možné uplatnit na konkrétní šperk jednou. Dopravné směrem k nám je na náklady zákazníka.