Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
330 hodnocení
5
322x
4
3x
3
1x
2
0x
1
4x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
P
Pavlína
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.06.2026
Objednala jsem si přívěšek "s dětskou nožičkou" z mateřského mléka. Komunikace i provedení na jedničku. Jsem velmi spokojená a všem doporučuji :).
MD
Monika Došlíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.06.2026
Výborná, kvalitní hračka, která opravdu (za)baví!
Bezpečně zabaleno a téměř druhý den doručeno!
M
Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.06.2026
Velmi milá a vstřícná komunikace, nádherný výsledek. Řetízek s andílkem nesundávám a pořád vypadá jako právě vytažený z krabičky. Moc děkuji za krásnou vzpomínku na tátu.
I
Ingrid R.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.06.2026
Výroba prívesku trvala dlhšie, ale ináč všetko v poriadku. Ako bonus bola pridaná darčeková krabička.
JM
Jozef Matyscak
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.06.2026
M
Marián M.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
06.06.2026
Slovenska balikova spolocnost poslala balik kvoli velkosti balika najorv naspat obchodu, iskay mi na to zavolali, ze mi balik na vlastne naklady poslu este raz priamo domov.
Produkty aj servis 5/5 a dostal som aj gratis darcek (pre manzelku) :)
YM
Yuliia Movchan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
01.06.2026
Швидко, якісно
PA
Pavla Andrlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.05.2026
Dodání zboží trvalo déle, ale probíhala velmi dobrá komunikace.
AL
Andrea Lajošová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.05.2026
Rýchle odoslanie, super komunikácia a spoľahlivý eshop
SV
Szabó Varga Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.05.2026
RR
Róberta Rouček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.05.2026
Komunikácia super, práca krásna, veľmi spokojná 😍
ZŠ
Zdeňka Šímová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.05.2026
KT
Katarína Tomusová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
05.05.2026
MH
Markéta Hušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
04.05.2026
krásné a něžné
DR
Dagmar Růžková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
04.05.2026
Přívěsek vypadá moc krásně 🙂 přesně podle mých představ 🙂♥️
MG
Martin Graman
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.04.2026
KK
Kamila Kobzová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.04.2026
Iskay mohu jedině doporučit. Krásná práce, dobrá komunikace. Šperk je krásný a jsem moc spokojená :)
MJ
Martin Jiskra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.03.2026
Ano, velmi.
HK
Hana Kmoníčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.03.2026
Krásné, voňavé, pečlivě zabalené a dáreček potěšil. Děkuji, určitě nenakupuji naposledy. Hanka
JK
Jiřina Kolafová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.03.2026
Spokojená
